0
Trafic.lt
PASKIRTIS
SROVĖ EN (A)
TALPA [AH]
TIPAS

Gamintojai

Gamintojai

Akumuliatoriai

Daugiau nei 1 000 000 prekių kataloge
 
  • Kaina internetu
143,97 € 232,06 € -38%

akumuliatoriaus talpa [Ah]: 95; aukštis [mm]: 190; ilgis [mm]: 353; įtampa [V]: 12; Plotis [mm]: 175; polių padėtys: 0; šalto testo srovė, EN [A]: 850; terminalo tipas: EN; tvirtinimo tipas: B13

Kokybiškas, teisingai naudojamas automobilio akumuliatorius nereikalauja didelės priežiūros ir nesukelia problemų net šaltuoju metų laiku. Prekiaujame žinomų gamintojų: „Bosch“, „Energizer“, „Hankook“, „Varta“ ir kitais akumuliatoriais.

Kaip išsirinkti akumuliatorių?

Mūsų parduotuvėje lengvai ir greitai išsirinksite akumuliatorių internetu, o taip pat kokybiški akumuliatoriai laukia mūsų parduotuvėje Klaipėdoje. Jei ieškote geriausio pasiūlymo, stebėkite mūsų tinklalapį – akumuliatoriai dažnai parduodami su akcija.

Žinoma, paprasčiausia yra rinktis akumuliatorius pagal automobilį. Skirtingi gamintojai nurodo, kokie akumuliatoriai pagal automobilio markę tinkamiausi. Tačiau čia dar iškyla aibė klausimų, pavyzdžiui, ar pigūs akumuliatoriai tarnaus trumpiau, nei brangūs? Ar verta sumokėti daugiau už didesnę talpą ar žymų gamintoją?

Akumuliatoriaus parinkimas nebus tokia sudėtinga užduotis, jei žinosite keletą svarbių dalykų. Automobilių akumuliatoriai būna trijų tipų: aptarnaujami, iš dalies aptarnaujami ir neaptarnaujami. Pigiausi akumuliatoriai – aptarnaujami, tačiau su jais turėsite ir daugiausiai vargo. Jie tinkami, jei mėgstate krapštytis garaže ir pakankamai išmanote apie automobilius, nes šiems akumuliatoriams reikalinga nuolatinė priežiūra. Jei garaže praleidžiate tik tiek laiko, kiek reikia automobiliui pastatyti, rinkitės neaptarnaujamus akumuliatorius. Jiems nereikalinga jokia priežiūra, be to jie gerokai lėčiau išsikrauna. Neaptarnaujami nauji akumuliatoriai būna ilgaamžiai ir patikimi.

Akumuliatoriaus talpa – dar vienas svarbus jo parametras, matuojamas ampervalandėmis (Ah). Automobilininkai pataria pirkti kiek galima didesnės talpos akumuliatorių, tačiau kartu atsižvelgti į generatoriaus parametrus. Automobilio generatorius sureguliuotas taip, kad įkrautų tik tam tikros talpos akumuliatorių. Tiesa, didesnės talpos akumuliatorius ilgiau ir kraunasi, todėl, pavyzdžiui akumuliatorius su 100 Ah talpa krausis ilgiau nei akumuliatorius su 55 Ah. Jei nusipirksite per didelės talpos akumuliatorių, jūsų automobilis veiks, tačiau generatorius negalės 100 proc. įkrauti akumuliatoriaus. Vis dėl to leidžiama apie 10 proc. paklaida. Pavyzdžiui, jei gamintojas rekomenduoja akumuliatorių 75 Ah, tai Jūsų automobiliui tiks ir akumuliatorius 80 Ah. Tačiau ne didesnės talpos. Nusipirkus per mažos talpos akumuliatorių, turėsite rimtesnių problemų – automobilis bus prastai aprūpinamas elektros energija, bus daugiau šansų ryte neužvesti savo transporto priemonės.

Priklausomai nuo automobilio tipo (benzininis ar dyzelinis) priklauso rekomenduojama akumuliatoriaus startinė (užvedimo) srovė. Šis parametras matuojamas amperais ir reiškia, koks bus maksimalus srovės intensyvumas Jums užvedus automobilį. Jei vairuojate dyzelinu varomą automobilį, neprašausite pasirinkę akumuliatorių su didesne startine srove.
Akumuliatoriai skiriasi ir pagal gnybtų dydį, formą ir išdėstymą. Į tai reikėtų atkreipti dėmesį vairuojantiems japoniškus ir nestandartinius automobilius. Nestandartiniai gnybtai dažniausiai būna kiek plonesni, nei standartiniai.

Akumuliatoriaus priežiūra

Mūsų siūlomi akumuliatoriai tarnaus ilgai ir patikimai, jei teisingai juos naudosite. Štai keletas esminių dalykų, kuriuos turėtų žinoti vairuotojai.

Šaltis – didžiausias akumuliatoriaus priešas. Lauke spustelėjus 20 C žemiau nulio, mašinų akumuliatoriai netenka net 60 proc. savo užvedimo galios. Turėkite tai galvoje, prieš palikdami automobilį žiemos metu su nepilnai pakrautu akumuliatoriumi. Jei nenorite ryte nemaloniai nustebti, prieš šaltą žiemos naktį nuvažiuokite ilgesnį atstumą, kol akumuliatorius pilnai pasikraus. Kur kas blogiau, nei ne pakankamas įkrovimas – akumuliatoriaus perkrovimas. Akumuliatorių palikti vieno krautis nereikėtų. Nebent jis turi tvarkingai veikiančią automatinę įkrovimo valdymo funkciją. Jeigu tokios funkcijos nėra, vos pasikrovus, reikėtų nedelsiant išjungti kroviklį, kad akumuliatorius nepradėtų kaisti. Per aukšta įtampa gali pažeisti plokšteles ir vėliau akumuliatorius greičiau išsikrovinės, trumpiau tarnaus ir bus pažeidžiamas korozijos. Nereikėtu palikti ir pilnai iškrauto akumuliatoriaus, nes tai jam kenkia. Jis sulfatuojasi ir tokiu būdu mažėja jo galingumas.

Jei norite sužinoti, ar Jūsų akumuliatorius tvarkingas, atkreipkite dėmesį į voltometrą. Jo parodymai automobiliui važiuojant vidutiniu greičiu turėtų būti 13,8 - 14,5 volto, o užkuriant starterį - mažiau kaip 9 voltai.

Rūpinantis akumuliatoriumi reikėtų atkreipti dėmesį į jo švarą, prireikus, nuvalyti apnašas. Taip pat svarbus tinkami veikiantis generatorius. Kartais vairuotojai kaltina ne tą detalę – dėl neužsivedančio automobilio gali būti kaltas netvarkingas generatorius. Jei žiemą automobilis neužsiveda, prieš palikdami automobilį nakčiai, nuvažiuokite papildomai keletą kilometrų, kad pilnai pasikrautų akumuliatorius. Variklis lengviau užsives, jei prieš pasukdami raktelį, įsitikinsite, kad išjungti prietaisai, papildomai naudojantys elektrą, pavyzdžiui, salono šviesos ir žibintai, vėdinimo ir muzikos sistemos, GPS ir kiti.

Akumuliatoriai pigiau

Palankios akumuliatorių kainos ir gera kokybė – garantuojama. Akumuliatoriams dažnai taikome akciją, tad apsilankę mūsų parduotuvėje turite šansų gauti patikimą prekę už prieinamą kainą.

Iš mūsų gausaus katalogo lengva išsirinkti akumuliatorius pagal automobilį ir kitas charakteristikas. Jei negalite išsirinkti, susisiekite su mūsų konsultantais ir gausite naudingų patarimų. Mes – visuomet pasiruošę Jums padėti.

Susisiekite su mumis tel. 864377774 arba el. paštu info@trafic.lt. Taip pat konsultuojame naudodamiesi Viber, Whatsapp ir Facebook bei dialogo lange, kuris iššoks atsidarius mūsų
elektroninę parduotuvę.